Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit gondoltok a BMI görbéjéről...

Mit gondoltok a BMI görbéjéről 2 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
[link]
2023. okt. 17. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
A 7 honapos fiam 10 kiló. Csak anyatejet kapott. Nem állok neki riadozni, hogy jujuj. A gyerekorvos is megdicsérte, hogy szép nagy baba. Majd megáll ez. A nagyobbik fiam 1 és 2 éves kora között pl semmit nem hízott. Tök egészséges.
2023. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én bmi-t sosem számoltam, de 3 hós korára az én anyatejes fiam is jól felhizlalta magát, aztán nagyon lelassult a gyarapodása. A súlya-hossza szinte mindig ugyanabban a percentilis tartományban volt. Nem kell ezen izgulni, különböző ütemben fejlődnek a babák.
2023. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem a hiperkonzervatív gyermekorvosom mondta, hogy a BMI az egy tök felesleges mutató csecsemőkorban. Ha a súlygörbéje közel egyenletesen halad felfelé, az jó.


Az én kisfiam pl. nagyon hosszú baba, mellé tök átlagos súllyal, ha a BMI-jét nézem majdhogynem sovány. De egyébként meg egy tök virgonc, mozgékony baba, jó étvággyal. Pisis pelusok száma mindig megfelelő volt, csak ő picit magasabb az átlagnál

2023. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!