Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szója vagy...

Szoptatás alatt szója vagy inkább napraforgó lecitint érdemes szedni?

Figyelt kérdés
nov. 5. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert szeretnél lecitint szedni? Tejtermelésre ne hat, max a tej viszkozitására. Egyébként a repce hipoallergén, szerény véleményem szerint azt érdemes lehet, nem szokott gondot okozni érzékeny bélrendszer esetén sem.
nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tôbbszöri tejcsatorna elzárodás miatt kell szednem.
nov. 9. 04:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Repce lecitint tudom ajánlani, az nekünk sem okozott semmit a babánál, nálam sem, pedig én aztán érzékeny vagyok mindenre. :)


Itt kapható is: [link]


1-es voltam.

nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Elég 1 doboz belőle vagy folyamatosan szedted?
nov. 9. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát volt olyan, hogy leálltam vele, mert mondjuk nem vittem magammal, ha elutaztunk. Volt olyan, hogy pár hónapig nem szedtem, de aztán megint jött egy elzáródás, akkor azon úgy éreztem, hogy segített. Szóval megszakításokkal, de azért szedtem. Szerintem te is ki fogod tapasztalni, hogy mi az a pont, amikor már nem kell.
nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom egyelőre, hogy mi okozza sajnos, tályog van most is a mellemben de remélem ha ettől megszabadulok végre plusz a kapszulát is elkezdtem akkor nem lesz gondom vele többet…köszi mégegyszer!
nov. 9. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Huhhh, kitartást neked/nektek! (Én úgy emlékszem egyébként, hogy ez a féle lecitin csak por, nincs kapszulázva, de lehet azóta ez már változott! Én vízbe kevertem el, de persze lehet gyümilébe is.)
nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!