Kórházba vinnéd?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 hónapos babám, aki tegnap reggel óta kb 5 óránként eszik, éjszaka pedig óránként evett kb 5 perceket. Szopizik. Két evés közt szinte végig alszik, alig van ébren. Pisis és kakis pelus van szerintem normálisan, minden szopizás alatt kakil, néha álmában is. Nem lázas, nem sírós, nem tűnik betegnek, de nem tetszik, hogy ilyen ritkán eszik. Ezelőtt pontosan 2 óránként evett magától. Ha felébresztem és etetni próbálom, akkor mérgesen sírni kezd, és fordítja el a fejét. A férjem szerint túlaggódom. Viszonylag bonyolult lenne bemennünk a kórházba, megoldható persze, de csak akkor mennénk, ha tényleg szükséges. Nem akarok mindent felborítani azért, mert én aggódom túl. Ti mit tennétek?
2023. nov. 24. 11:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azokra a rövid időkre, amik ébren van, vigyorgok és boldogan magyaráz. Viszont szerintem túl sok előtejet kap, mert mire szopizni akar, kb kiszakad a mellem. Ne fejjek le egy kicsit evés előtt, hogy ne csak a vizeset kapja?
2023. nov. 24. 15:19
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne
2023. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi tavaly voltunk a kórházban teljesen más jellegű problémával, viszont ott is javasolták a nővérek, amikor ennyire bizonytalan számunkra a helyzet, hívjuk nyugodtan őket, a kórház gyerekosztályát és segítenek eldönteni, hogy indokol-e bemenni. Szóval szerintem bátran hívd őket, ahová tartoztok. Ha mennetek kell, legalább tudnak rólatok.
2023. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kezd taknyosodni, szerintem beteg lesz. :( Tartom a kapcsolatot egy orvossal, ő segít, hogy mit csináljak, meddig oké otthon kezelni. Köszönöm a válaszokat!
2023. nov. 24. 20:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!