Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas abbahagyasa utan...

Szoptatas abbahagyasa utan mit kell csinalni a felgyult tejjel?

Figyelt kérdés
Így 2,5 ev utan vegre befejezodott a szoptatas. Eleinte is rengeteg tejem volt ,igy most is van azert , nyilvan mar nem olyan sok. A kerdesem az h ami ilyenkor meg bent van a cicikben azt lefejjem? Vagy hagyjam csak? Illetve meddig lesz még tejem?
jan. 18. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon feszülne, fájna a melled, akkor annyit fejj le belőle, hogy elmúljon. Többet ne. És így szépen lassan el fog apadni. Ha amúgy nem okoz problémát, akkor nem kell semmit sem csinálnod, de ez egy elég lassú folyamat. Esetleg a nőgyógyászodtól kérhetsz gyógyszert apasztásra.
jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feszülést nem érzek egyébkent nap végére, csak en egy picit kinyomkodtam, mert rengeteg mellgyulladason vagyok mar tul , es felek h megint lesz..
jan. 18. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Úgy tudom 40 nap mire elapad teljesen. Ezt talán az utolsó stimulálástól kell számolni.
jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
3! Nekem majdnem 3 év volt,mire 2 év szoptatás után elapadt. Látott többször nőgyógyász, mondta,hogy normális, legyek türelmes.
jan. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!