Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy 5 hónapig 2...

Lehet, hogy 5 hónapig 2 gyerekre elég tejem volt, és most hirtelen 1 babának sem elég?

Figyelt kérdés
Hivatalos tejleadó vagyok, iszsz mellett napi 1 liter tejet adtam, és most 2 napja semmit nem tudok fejni, a saját babám is csak egész nap szoptatva lakik jól. Mi lehet ez? 5,5 hónapos.
febr. 27. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Beszélj szoptatási tanácsadóval
febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
6 honap korul is van egy novekedesi ugras. Illetve lehet hormonalis is
febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos növekedési ugrás.Szoptass tovább,be fog állni.
febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Mit tud mondani 5,5 hónap szoptatás után? Tudok szoptatni.

#2 Arra gondolsz, hogy el fog apadni a tejem? Vagy van olyan, hogy csak átmenetileg lecsökken? Még nem jött meg szülés óta.

#3 Gondoltam én is a növekedési ugrásra, de plusz egy litert szoktam fejni. Csak nem eszik meg annyival többet.

febr. 27. 11:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De,megeheti,és a fejés,soha nem ad pontos képet arról,hogy mennyi tejed van.Folytasd a szoptatást,és be fog állni a mennyiség.
febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Novekedesi ugras
febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezután fog megjönni és hormonális vagy növekedési ugrás,az is lehet már nem lesz annyi fejve. Amíg a picidnek elég én nem aggódnék ezen,ő a fontos,nem pedig a tejleadás most.
febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, persze, nem érdekel a tejleadás, csak hogy nehogy elapadjon. Folytatom tovább az iszsz-t, aztán remélem, hogy megoldódik.
febr. 27. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

"#1 Mit tud mondani 5,5 hónap szoptatás után? Tudok szoptatni."


Nyilván nem azt, hogy hogyan szoptass. Hanem azt, hogy mi lehet ez, és mit tudsz tenni.

febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Áhh, köszi, azt hittem, hogy ő csak ilyen kezdeti hogy kell szoptatni problémákkal segít. Akkor várok 3 napot, hátha csak növekedési ugrás, és ha nem javul, felhívok egyet. :)
febr. 27. 16:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!