Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit eszik a 7 hetes babátok?

Mennyit eszik a 7 hetes babátok?

Figyelt kérdés
Anyatejesek vagyunk, de nem ciciből, hanem cumiból eszünk. 130 ml-eket kap a manó, de mostanában sír evés után és böfinél is. Lehet keés már neki ennyi? 7 hetes és 5 kg felett vagyunk kicsivel.
2009. jan. 9. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj neki többet adni úgyse eszi meg ha nem kell neki! Én szoptatok és ha sír utána még néha kap pótlást ha már nem kell neki észreveszed!
2009. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem kevés!!Mi is 7hetesek vagyunk és egész hétem méricskéltem mert ő is sírt minden szopi után sokat!!!Kerek 5kg volt a mult héten!!De csak 80és 120ml között eszik!!Azért sír mert nehezen jön ki a büfi,mert nagyon eltelik a gyomra és fáj!!Az én kislányom szopi után 30percig csak dobálja magát a kezemben ide oda mire kijön a büfi!Ja,és közben alszik!!:)Nyugodj meg elég neki!!Jó babázást!!
2009. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem nem kevés.Az én kislányom 11hetes,és 80-130között eszik,de inkább 90et átlagba 7-8szor...

Minden jót

2009. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!! én is úgy gondoltam, hogy elég kell legyen neki a kajcsi :) kis étkes :) jó babázást nektek!!
2009. jan. 10. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!