Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 napos babámat szoptatnám,...

5 napos babámat szoptatnám, szépen indulgat is a tejcsi, de mára hőemelkedésem lett. Most el fog menni a láztól a tejem? Algopirint vehetek be?

Figyelt kérdés
Hársfavirágteát iszok,sok vitamint szedek,pihenek,és mégis marad a 37/8 fok.most indulgatna be a tejcsi,igazmég nem csordogál,de feszül a mellem,és van tejcsi,de megijedtem, hogy most el fog menni,mert megfáztam.
2009. jan. 9. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy el. Én is lázas taknyos vagyok Nekem se ment el a tej. Szoptass úgy ahogy eddig. Ha nagyon lázas vagy vegyél be panadolt én is azt tettem. Addig hűtőfürdő (ha van rá időd). Tea méz, mebucain, strepsils, apa segítsége:-)
2009. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoptass tovabb, betegen is lehet szoptatni, es igyal sok teat, de mindig olvasd el, hogy ihatod e!!!

Algopyrint ne vegyel be inkabb. Igyal mezes teat, es szoptass, szoptass, egyel taplaloakat is. Most nagyon fontos az elejen, hogy jol beinduljon a tejed!!! Vigyazz ra.

2009. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a kórházban végig hőemelkedésem volt, mert nem tisztultam rendesen szülés után. Meg is kellett műteni. Nem ment el a tejcsi. A strepsils helyett a tantum verdét ajánlanám inkább, a panadol helyett algopirint, vagy rubophent. (ezt dokik mondták) Jobbulást!!

2009. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van hőemelkedésed, mert kezd indulni a tejcsi és ha nincs rendesen kiürítve a cici, akkro begyulladhat. nekem is volt ilyen - dolgozd meg magad nagyon, pláne ha feszül a melled - forró vizes fürdés, körkörös cici masszírozás, majd fejd le. Különben hőemelkedéssel is lehet szoptatni. Ha belázasodsz, akkor paracetamol tartalmú cuccokat vehetsz csak be - erre az Efferalgan amit nekem mondtak, nagyon hamar helyretett, csak javasolni tudom. Már ha tényleg nem megfázás, hanem cici bedurranás az oka a dolognak...


10 hetes Bogyóka anyukája

2009. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!