Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes Avent kézi mellszívót...

Érdemes Avent kézi mellszívót venni? Melyik jó fajta, amivel gyorsabban le lehet fejni a tejet és megéri az árát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Suzerintem az Avent a legjobb, nekem azzal indult be a tejem és anyatejleadó is lettem a segítségével, de ha nem is Aventet veszel, mindenképpen billentyűpumpásat vegyél, ne dugattyúsat vagy gumigömb-pumpásat.
2010. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem Avent kézi mellszívót, de rengeteg időbe telt a tej leszívása, ezért beruháztam egy elektromosra, ami nekem utána egy csoda volt. Drágább, de ha időt és energiát akarsz spórolni, azt érdemesebb megvenni.
2010. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én is Avent párti vagyok,nekem kézi van.Megmondom őszintén nemmertem beruházni egy elektromosba(a kézi is 10 ezer körül van) mert ugye elöre nemtudhatod mennyi tejed lesz vagy egyáltalán lesz e.Kb 6 hetes korátol csak fejem a tejet nekem jó lett volna mégis egy elektromos de a kézivel is tökéletesen kitudom fejni,igaz talán nem olyan gyorsan.A gyorsaság az mindenképpen az elektromos mellett szól.

Kedves kérdező én ugy fogalmaznám meg sajnos nagyon pénztárca függő ki milyen mellszivót tud venni.

2010. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kézi is nagyon jó, de ha huzamosabb ideig kell fejned nagyobb mennyiségeket, mint nekem (a fiam egyáltalán nem szopi, sajnos), akkor az elektromos nagyon hasznos tud lenni. Én 2 hónapot húztam le a kézivel, és bár nagyon jó volt, az elektromos Avent maga volt a megváltás. Gondolj bele, napi 4 órát fejek, ez kézzel garantált ínhüvelygyulladás lenne.
2010. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem is csak használtra tellett, újra nem.
2010. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem avent kézi van, és meg vagyok vele elégedve.


de csak arra használom,h ogyha kezd begyulladni a mellem, akkor ezzel kifejem.


ha tejleadó akarsz lenni, vagy a babádat nem tudod szoptatni, akkor érdemes elektromosra beruházni.

2010. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!