Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap este a fiam megharapta...

Tegnap este a fiam megharapta a bimbómat úgy hogy vérzett. Aki járt ugyanígy mit tett? Nagyon fáj a szoptatás.

Figyelt kérdés

délben már kap pépet, este fürdés előtt tejpépet .

Ti mit csináltatok ilyenkor, ma ha abból evett csillagokat láttam.

Köszi a segítséget

6,5 hónapos


2010. nov. 25. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem harapott bele fognyomot :),határozottan rászóltam,hogy ne harapj,fáj!Az ujjammal a fogsora közé nyúltam,így ki tudtam venni a mellbimbómat.Anyatejjel kenegettem a sebet napközben.

Jobbulást!

2010. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pihentetni kellene a bibis cickót. És ápolni, van rá valami kenőcs is. Gyógyszerész segít ebben.

Ha erőlteted, nem fog meggyógyulni és csak szenvedni fogsz sokáig.

2010. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, tegnap először fordult meg a fejembe, hogy- na itt én ezt abbahagyom- de persze nem lesz így:-)

Én is azon gondolkodtam, hogy holnap több pépet fog kapni, és addig kenem magam, és pihizik a cicim. :-(.

2010. nov. 25. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. A Garmastan kenőcs nagyon jó. Amíg bibis szoptass bimbóvédővel.
2010. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
B@sszus, a bimbóvédő, eszembe se :-)jutott...Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 25. 22:07
 6/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
én is így jártam, pár nap különbséggel mindkét cicimet kiharapta a lányom, de valahogy kibírtam a szoptatásokat (már csak este-éjjel szopizik), és kenegettem Lansinoh (remélem, jól írom) krémmel. Nekem bevált, 3 nap alatt begyógyultak a sebek. Én is gondoltam a bimbóvédőre, de végülis kibírtam nélküle.
2010. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hatha elfogadja a bimbovedot...Ha ujra tudsz szopztatni akkor legyel resen a mutato ujjad legyen keszenletben ha ismet harapna hogy minel hamarabb ki tudd venni a szajabol es hatarozottan mond hogy NEM,meg fogja erteni.
2010. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

SZiasztok, köszi ismét a segítséget hát a bimbóvédő nem jött be, az nem kell neki...:-( hajnalban kénytelen voltam megszoptatni a fájós cicimből.:-(brühümbrühüm.

Ma reggel csak a bal cicit kapta meg, majd 11 kor öszibarack+rizspehely, és nem volt cici. most ebédkor megkapja a balt ismét , és utána d.u a jobb "rossz" cicit. És akkor ismét hajnalig tudom pihentetni.

amúgy túl sok tejem nem lehet, mert idáig 11 kor is mindig cicizett , csak ma nem, és most 1 óra és nincs feszülés csak egy picit teltebb a mellem. De ami szomorú, nem is kereste:-(. már teles készenlétben szoptatok, hátha ismét piercinget szeretne lyukasztani:-)

2010. nov. 26. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia

Kisfiam,még nem harapott ekkorát,hogy bibis lett-bár én rászólok (ha érti,ha nem) . Krémet pedig a LANSINOH-ot ajánlom.Sztem a bimbós-bajokra a legjobb.Én végig ezt használtam(nekem már a kórházban sebes lett a bimbóm)-le sem kell mosni.

5 és fél hós baba anyuja

2010. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

KÖszi, kedves utolsó. Nem volt gépem tegnap ezért nem tudtam megköszönni.

a cicim szépen gyógyul(na) ha a fiatalúr nem harapdálna állandóan, már tényleg mindent csináltam, de nagyon fáj most már mindkettő. :-(

2010. nov. 27. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!