Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 és fél hónapos a babám, már...

5 és fél hónapos a babám, már kap pépeket de a gyümölcsöket jobban szereti mint a zöldségféléket, irjatok nekem légyszi valami jó tippeket és hogy készitsem el, mert a répát, krumplival meg hussal nem nagyon szereti?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden zöldséges kajájába tegyél egy pici gyümit!Én is így csináltam, majd fokozatosan elhagytam.Mostmár a zöldség a menő nálunk:)

7,5 hónapos

2010. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hús kicsit korai, és igen add a zöldséget gyümivel, de ha csak gyümölcsöt adsz, az sem baj.
2010. dec. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy ilyet és imádta!

1 krumpli,egy marák gyalult tök,egy kis kocka cs.mell,2-3 gerezd savanykás alma összefőztem,majd turmixoltam,és öntöttem hozzá egy fél üveg Hipp őszibarackot,és megint turmix!Isteni lett.Édeskés,gyümis is meg zöldséges is!

2010. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
marák=marék :D
2010. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Krumpli-alma, cékla-alma, sütőtök-krumpli, ezek nagyon finomak. Arányok növelésével tudod átszoktatni a zöldségre.
2010. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget,délben van a zöldség husival,délután pedig a gyümölcs+2-szer táp,reggel-este,jah és még éjjel egy szopi:)?
2010. dec. 28. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!