Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szabad-e hajat fessen egy...

Szabad-e hajat fessen egy szoptató nő?

Figyelt kérdés
2007. máj. 29. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a mai hajfestékek már nem okoznak gondot, akkor sem ha a terhesség, és akkor sem ha a szoptatás alatt festi vele a haját a kismama.
2007. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban a teljes festést nem ajánlják csak a melírozást.A 2. harmadtól már lehet hajat festeni akkor már nem veszélyes a babára.Én mindenesetre nem festettem mikor babát vártam.
2007. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már megdölt az az elmélet hogy nem szabad hajat festetni terhesség és szoptatás alatt. A mai festékek nem olyan erős vegyszerek mint régen.Elővigyázatosságból van azért aki terhesség első 3 hónapjában lemond a hajfestésről, de szoptatás alatt nyugodtan lehetsz szép!
2007. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok,18 éves korom óta szőkítem a hajamat.4 gyereket szültem,terhességeim alatt,szoptatásaim alatt is festettem 4 hetenként.Semmi bajuk nincs a gyerekeknek.Nyugodtan festhetsz hajat.
2007. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a biztonság kedvéért inkább csak hennás festést ajánlok. Sosem tudhatod, ne a gyerekeid büntesd az esetleges tudatlanságodért (és ezt jó szándékból mondom).
2009. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!