Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki bimbóvédőt használ hogyan...

Aki bimbóvédőt használ hogyan és hányszor sterilizálja egy nap?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 23:07
 1/4 anonim válasza:
Naponta egyszer, de minden használat előtt meleg vízzel jól elmostam, és tiszta ruhával megtöröltem. Kisfiam 14 hónapos koráig szopizott, és semmi gond nem volt, nem is volt még beteg.
2011. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:

Kezdetben legalább napi 2x, később már csak egyszer steriztem. Multis gépünk van, steriz, üveget melegít, párol és olvaszt egyben. Jó, hogy a mai eszemmel már egyik esetben se lenne szükségem rá. :) De nem bánom, összvissz 5 ezer ft volt.

A védőt használat után mindig forró vízben elmostam és hagytam megszáradni a levegőn. Törölni nem töröltem, mert az is baciforrás lehet (domesztoszos grillcsirke, ugye:). Utána bele egy tiszta (szintén napi 1x sterizett) tartóba és szopi előtt innen vettem elő.

De létezik fertőtlenítő folyadék is. Nem olcsó, de sokáig elég.

2011. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én csak a legelején sterilizáltam mielőtt elkezdtem használni, utána minden használat után mosogatószerrel vízben átmostam jó alaposan - ugyanis ez volt írva az Aventes bimbóvédő használati útmutatójára.

később kaptam Aventes mikrós sterilizálót akkor naponta többször is sterilizáltam a mosogatószeres lemosás után.

2011. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hós koráig minden használat után sterilizáló folyadékba tettem, majd bő vízzel leöblítettem és hagytam megszáradni. Most 8 hónapos, reggel és este szopik, de már nem sterilizálom, csak lemosom, leöblítem és hagyom megszáradni...
2011. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!