Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha nem egyből kajcsi után...

Baj ha nem egyből kajcsi után szoptatom meg a kislányom?

Figyelt kérdés

Van,hogy keveset eszik de nem sír,hogy éhes lenne.De kb. 1 óra múlva nyüszög,hogy éhes. Ha egyből cicire teszem akkor csak játszik vele vagy kibukja és akkor is nyüszög 1 óra múlva.Sajnos minden evés után kell neki a cici,mert folyton bújnak a fogacskái,nyálzik és rág mindent.(8 foga van már.)

Köszi a válaszokat.

7,5 hónapos kislány anyukája


2009. jan. 30. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem baj. Nekem is ennyi idő a kisfiam, mi még mindig igény szerint szopizunk, vagyis van, hogy óránként, mert ezen akar aludni, vagy nem tea kell hanem cici, vagy csak egy kicsit bújni akar. Amikor adok neki főzit, vagy gyümit, én sem rögtön utána szoptatom, de szoptatom, hogy azért érje inger a cicit, mert még nem akarom, hogy apadjon. Szerintem a lányod jóllakik a kevesebb szilárddal is, szerintem az biztos jobban telít, és lehet, hogy ő is többször kevesebbet szeret enni. Szerintem akkor ciciztesd, ha igényli! Ha nem rögtön kaja után, akkor ne akkor! Ő tudja, mi mikor kell neki! :-)

2009. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.Már azt hittem,hogy egyedül vagyok így.Sokan mondják,hogy egyből adjak neki cicit és ahogy növelem az a adagot azzal ki tudom váltani a cicizést.Csak az a baj,hogy ha jön a fogacskája akkor szinte nem eszik semmit és marad a cicizés. Remélem hamar kibújnak a fogak és visszatér az étvágya.

Még egyszer köszi szépen a válaszod.

2009. jan. 30. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!