Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen alkoholmentes sört...

Milyen alkoholmentes sört ajánlotok hogy több tejem legyen?

Figyelt kérdés
Laktoherb teát iszok, de sok helyen hallottam már hogy az alkoholmentes sör is nagyon jó!Szerintetek?
2011. jan. 11. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Csak az alkoholos jó.MIlupa milusan tej serkentő tea nekem bevált!
2011. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz, hogy csak az alkohol jó! Hiszen az alkohol át megy a tejbe! Én gyümölcs ízesítésű alkohol mentes sört ittam!
2011. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Karamalz alkoholmentes sörről hallottam jókat. De nekem a rostos őszilé vált be nagyon tejserkentésre.

2011. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tévhit, h az alkoholos serkenti, nem igaz! ha érdekel a biológiai folyamata, szívesen írok még, mi történik akkor a szervezetben, amikor alkoholt fogyaszt a szotató kismama. amúgy kérdésre a válasz: nekem mindegyik bevált, de ne vidd túlzásba, mert attól székelési problémái lehetnek a babának, vagy szélgörcsei stb. Nekem a naturlandos szoptató tea nagyon bevált, igyál abból 5öt egy nap, nagyon hatásos sztem. És minél több folyadék (!!!): víz, tea, gylé.
2011. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a sok folyadék a lényeg, abból meg a legjobb a víz. Régen mondogatták, hogy a sör, meg a tej miatt több teje lesz a nőnek, de mára ezek elavultak.
2011. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Karamalz! A citromos a tuti. :)
2011. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alkoholost semmi féle képpen nem akarok inni! egyébként napi 3-4 liter folyadékot iszok, tea, víz és valamikor rostosat is!Köszönöm a segitségeteket!
2011. jan. 12. 09:11
 8/8 Szipi_22 válasza:
Én mindennep iszok egy pohár alkoholos buzasört. A lelkemnek és a testemnek is jó, föleg amikor egész nap orditott a gyerek! Egy pohár nem a világ.
2011. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!