Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menstruáció alatti szoptatás!?

Menstruáció alatti szoptatás!?

Figyelt kérdés
Vasárnap jött meg 6 hetes a babám és azóta nem igen akarja elfogadni folyton nyűgös, sír evés közben bár a mennyiség amit megeszik az nem változott így is megeszik 100-140-eket de mostanában nagyon sokat bukik vissza ma viszont már hányt is.A védőnöm azt tanácsolta, hogy vegyek a gyógyszertárban anyatej sűrítő port.Használt valaki olyat?Mitől lehet ez a sok bukás?
2011. jan. 11. 11:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha menzesz közben szoptatsz,azt tudni kell,hogy ilyenkor megváltozik egy kicsit a tej íze,és ezért reagál így a babád ! Ha elmúlik a vérzés,minden visszaáll a régi kerékvágásba. Tapasztaltam !!
2011. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért bukik sokat,mert sír evés közben és sok levegőt nyel,ami aztán visszajön.

Az enyém is méltatlankodott,mikor megjött a mensim,volt olyan,hogy már 6-7 órája nem evett,mégis csak ordított,amikor szoptatni akartam.

Kitartás,ha éhes majd eszik.

2011. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Most próbálom ki a Milupa Nutritont remélem segíteni fog.
2011. jan. 11. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kész katasztrófa és tortúra a szoptatás, nekem is 6 hét után megjött, illetve azóta is havonta, és a babám egyszerűen 3-4 napig olyankor jóformán nem hajlandó enni! Csak üvölt és üvölt, talán 45 perc bőgés után iszik pár kortyot... Őrület. Ilyenkor pár napig muszáj adnom neki tápszert, mert egyszerűen nem fogadja el a tejemet.

Fejni én sem tudom, ilyenkor persze egy kicsit muszáj, hogy ne nagyon csökkenjen a mennyiség. Amúgy ezeken a napokon az én babám is jobban bukik. Én mondjuk nem próbáltam a tejet sűríteni, de hát hátha beválik nálatok. Aztán 3-4 nap után, mintha semmi sem történt volna, újra szépen és ügyesen szopizik.

2011. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mertem neki adni ebből a sűrítőből mert elolvastam pár hozzászólást és ahogy olvastam többet ártott mint használt, így úgy döntöttem, hogy megpróbáljuk valahogy kihúzni ezt a pár napot.Eddig nekem nagyon bevált a Gripe water azt tettem bele a tejbe és azt úgy jobban elfogadta és úgy etetem, hogy többször keveset és több büfizést és etetés után még negyed órát egy párnának támasztva a lábamon ültetem így van ideje leülepednie a pocijában.
2011. jan. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!