Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után visszaszoktatok...

Szoptatás után visszaszoktatok a dohányzásra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Én mindkét szülésem/szoptatásom után.....

Terhesen meg sem kívántam, és a szopis hónapok első felében sem. Aztán már nagyon kívántam, alig vártam, hogy rágyújthassak. Persze ezért nem szoptattam kevesebbszer a fiamat, de nagyon hiányzott már egy idő után....

2009. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha már valaki annyi ideig kibírja dohányzás nélkül szerintem ne gyújtson rá!!!Én 6 évig dohányoztam és már 3éve leszoktam!Sokba kerül és büdös!!Amit arra költenél inkább költsd a babádra!!!



lehet lepontozni,tojok rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sajnos igen, terhességem alatt nekem sem hiányzott, de a szoptatás alatt már igen.

Második válaszolónak, ha valaki lepontoz, bár én nem szoktam pontozni sem le sem fel, akkor a stílusod miatt fog lepontozni, nem a véleményed miatt.

2009. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már ennyi ideig nem szívtad ezután már ne gyújts rá! Minek?
2009. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyfolytában rá szeretnék gyújtani, de nem fogok, míg szopik. A dohányzás sajnos egy erős függőség, és szerintem nagy erő kell hozzá, hogy letegyük. Tudom, rá sem kellett volna szokni. És én sem pontozok le senkit, bár nem azt kérdeztem, h rágyújtsak-e....
2009. febr. 1. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesedre valaszolva: igen, sajnos en visszavettem a cigit szoptatas utan. Terhesseg alatt kibirtam, igaz, hogy az allando evessel tereltem el sokszor a figyelmemet, ami miatt magamra is kaptam jo husz kilot (tizet mar baba elott, mert amikor terveztuk, mar akkor leraktam).

Szoptatas alatt mar nehezebb volt nem gondolni ra, foleg, hogy etvagyam sem volt, de ekkor a tejre gondoltam es az visszafogott. Viszont szertartaskent eltem meg, amikor szoptatas befejezese utan elszivtam az elso cigit. Abban biztam, hogy rosszul fog esni, de ugy ereztem, minha nem is masfel ev telt volna el utolso elszivasa ota, hanem csak egy nap, olyan termeszetes volt az egesz.

Annyi valtozas van, hogy sokat valtoztak a dohanyzasi szokasaim, regen majd egy doboz elment egy nap, most ugyanez a mennyiseg sokszor harom napig tart. Utcan, vagy babazos orak alatt egyaltalan nem cigizek, eszembe sem jut, inkabb akkor gyujtok ra, amikor a fiam mar alszik. Mindig megvarom ezt, mert ahhoz nem lenne szivem, hogy a babatol vegyem el az idot a cigizes miatt, meg nem is akarom kapkodva szivni, annak a napi 5-6 szalnak megadom a modjat...

2009. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi. szerintem én is ugyanígy leszek, mint te.
2009. febr. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!