Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minden átjut az anytejbe?

Minden átjut az anytejbe?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kiváncsi, hogyha általában elég sok édességet vagy cukros ételt eszem és szoptatom a babámat akkor az anyatejbe is átmegy az összes "cukor", én szoktam ellenőrizni a vércukromat és teljesen jó, de az érdekelne, hogy esetleg a sok édes dolog a babám vércukor szintjét is megemeli, vagy hozzá már optimális mennyiségben jut belőle?
2009. febr. 3. 00:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Mennyire káros, vegyek vissza az édes izekből?
2009. febr. 3. 00:09
 2/3 anonim ***** válasza:

szia.szerintem,ha a veredben is eszlelhetö a magasabb vercukor akkor a tejedben is magasabb.nem veletlenül mondjäk,hogy egyel edeset akkor a tejed is jobban izlik a babänak.

szerintem igen,ätmegy .ugyanugy mint az :alkohol,gyogyszerek,gäzosito etelek.

en egyebkent szoptatäskor visszahiztam a szülesi kilomat,nem ärt vigyäznod.üdv.M

2009. febr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tejbe mindenből annyi megy át amennyire szüksége van a babának!Gondolj csak bele, hogy naponta mondjuk megeszel 4tábla csokit, 2szerre.az nem rögtön szívódik fel, és a tej nem csak akkor termelődik mikor eszel.az állandó termelődésben van, és mindig annyi cukrot tartalmaz amennyit addig lebontott a szervezeted, és a véráramba jut!Ne aggódj nem lesz baja a babádnak!Én szinte kanállal tudtam volna a sót enni szopiztatás alatt.Sok sós dolgot ettem, és soha nem volt igazán sós a tejem.(én többször kóstoltam épp ez miatt).Annyi az észrevételem hogy a mostmár 3 éves lányom jobban kedveli a sós dolgokat, mint az édeset!
2009. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!