Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hete szültem. Normális ez a...

3 hete szültem. Normális ez a vérzés? Szoptatok a babámat,és kb. 2 napja megint vérzek.

Figyelt kérdés
Pedig már pont azt vettem észre kb egy hete,hogy elmúlt ez a vérzéses folyás.Viszont most megint vérzek,de most élénk piros,mit a menstruáció.Normális ez?
2009. febr. 4. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hétig normális igen...ha nem iszonyat erős hirtelen sztem akkor normális
2009. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen hathétig is vérezgethetünk utána meg menszesz -töl
2009. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de élénk piros...
2009. febr. 4. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, hol jött hol ment, ne aggódj! A hat hetes kontrollon majd úgyis megvizsgál a doki.
2009. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, amikor már úgy gondoltam, hogy "nagyon erős vagyok már" és nem pihentem eleget. Pontosan ilyen élénk piros vérzés indult meg hirtelen, de miután lefeküdtem, elmúlt. Én is nagyon megijedtem, de a védőnő megnyugtatott, hogy ilyen megeshet. Akkor van baj, ha nem múlik el rövid időn belül és görcseid is vannak. Minden jót!
2009. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi .Ez a jó hogy vérzel.Legalább rendesen kitisztulsz!
2009. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!