Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit adjak enni hat és fél...

Mit adjak enni hat és fél hónapos Babámnak tízóraira és uzsonnára? Mellette 3x szopizik nappal és egyszer hajnalban. Olyan érzésem van, ha csak gyümit adok, h bár eltelíti a kis gyomrát, a fejlődéséhez kevés!

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha szopizik, akkor a tápanyag nem kevés, bár szerintem szopizhatna többször, ez kicsit kevesebbnek tűnik. Persze lehet, hogy az én lányom nagyevő, 6 és fél hós, 8kg, (3,8-al született), ő is kétszer kap gyümit, de 5-6-szor szopizik napközben, plusz éjjel legalább 3-szor.

Próbáltad esetleg a bébiételeket? Én ami nincs itthon lefagyasztva bio, abból a Hip-es biot veszem. Vannak olyanok, amikben van rizs vagy teljes kiőrlésű gabona is. Ezenkívül a sütőtök nagy kedvenc nálunk, az tele van tápanyaggal.

2009. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogadja el többször a cicit!Én is szeretném,de nem megy!Amúgy 4200-zal született,most 8800 g.Eszi a rizses ,gabonás gyümiket,de lehet,h uzsira bevezetem a tejpépet! Köszi
2009. febr. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!