Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valamilyen kíméletes diétát...

Valamilyen kíméletes diétát lehet szopi alatt?

Figyelt kérdés
3 hónapja szoptatok és újra annyi kiló vagyok mint mikor szültem! Írtó csúnya vagyok nagyon nagyon zavar! 90kg 162 cm! Én megpróbálkoznék kicsit fogyni de félek nem lesz tejem ha abbahagyom az evést ivást! Szerintetek mit csináljak mert szerintem azért nincs annyi tejem se mert elégedetlen vagyok magammal is és ha nem vagy kiegyensúlyozott akkor a tejcsi sem jön úgy....
2009. febr. 8. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
szia, sztem no cukor, no kenyér, sok sok folyadék, meg sok gyümi, zöldség fehérje...mozgás....séta vagy bármi, nem lesz tejcsivel baj
2009. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne izgasd magad a kilók miatt, már én is visszahíztam 4 hónap alatt mindent, úgy mint az első terhességemnél, de ha nem eszek tartalmas kaját nincs tejem. Hidd el simán vissza fogsz fogyni de most élvezd ki a szoptatást.
2009. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!Ez igaz,ne aggódj szoptatás közben,mert elmegy a tejed,kilókkal meg ne foglalkozz,mert ha rendesen jön a tejed,tud szopni,akkor szoptatás alatt lesziv rólad pár kilót,én legalábbis így voltam vele.Fogyózni nem ajánlatos,mert elapad a tejed,egyél sok vitamint,gyümölcsöt,fözeléket,sok folyadékot,ilyenkor jó még a tojásleves,tejserkentő teák.Nem jó az olyan kaja ami szelet csinál:bab-káposzta,de jó borsó leves,spenót,tökök,gyümölcsleves(persze nem jéghidegen-langyosan)joghortok,sok tej-tejtermékek,sajt,ja és ne fehér hanem teljes vagy rozs örlésü pékárut fogyassz,jó a székletre is,parizer,csipős-füszeres dolgokat ne nagyon fogyassz,sült-párolt pujka-csibe húst lehet,sok halat-sült-halkonzervet olajosat.Egyenlöre ennyi ja és mindennap fogyasssz el napi1-2 bifiduszeszencisz joghurtokat,vagy aktimelt italt,én is azt ittam az jó mindenre,föleg influenzás idöszakba pláne.Ha még tudok szivesen segitek egyenlöre ennyi jutott eszembe szia vigyázzatok magatokra jó éjt
2009. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:o) köszönöm
2009. febr. 8. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ugyan ebben a helyzetbe vagyok három hónapja szoptatok és nen ment le egy deka se.Mért van az ha egy szoptatos kismama probál tanácsot kérni akkor az okosok osztják az észt (tapasztalat)persze tisztelet a kivétel!!Nem mindenki fogy szoptatás alatt inkább hizik és hát nőből vagyok én is és szeretnék jól kinézni nem ugy mint egy bálna!!Utána néztem néhány dolognak igen is lehet mozogni,de nem kifulladásig,nem fogyokúra életmod váltás.

Nyugotan le lehet pontozni,de csak az teszi aki nem fogadja el azt,hogy csak emberek vagyunk más véleménnyel.

2009. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt nemrég találtam, olvasd el.

Én is szeretnék fogyni egy pár kilót, csak akaraterő nulla :)

2009. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!