Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szabad szoliba menni?

Szabad szoliba menni?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam és csak szopik.Valahol azt olvastam,hogy jót tesz az tejmirigyeknek,de tényleg igaz lehet?Nem fog csökkenni a tejmennyiség?Csak pár percre gondoltam,de ha rizikós inkább nem mennék.Volt aki szoptatás alatt járt?
2009. febr. 12. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam,hogy szoptatás alatt szolizhatsz,az csak a böröd felsö rétegére hat, a belsö szerveidre nem.
2009. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mértékkel a szolárium és a szauna is megengedett, kivéve, ha hajlamosak vagyunk mellgyulladásra – ilyenkor nem tesz jót a fokozott hőhatás. Előfordulhat, hogy a meleg beindítja a tejtermelést, készüljünk fel, hogy csepegés is előfordulhat. A neten találtam egy csládi honlapon. Minden jót!
2009. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok és minden ok. A mellbimbódra viszont tegyél vlm fehéret, mert könnyen leég.
2009. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,megnyugtattatok...
2009. febr. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!