Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Tejapadás.

Mit csináljak? Tejapadás.

Figyelt kérdés

A kislányom (11 hetes) 1-1,5 hete ötször eszik csak. Úgy érzem hogy kezd elapadni a tejem. Este eddig elég volt neki egy cici, most már a kettő is éppen elég.

Kezdjem el szedni az Urtica Urens bogyót? Attól több lesz? A teákra érzékeny a kislányom.

Fejjek óránként? Vagy az is jó ha 7-7-5-5-3-3-1-1-es fejést csinálom egy nap legalább kétszer? Segítsetek!


2011. febr. 16. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A fejés és az Urtica Urens 5ch segíteni fog, ne aggódj! Ne idegeskedj, ha tudod, tedd minél gyakrabban cicire a babádat! Kitartás!
2011. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor szted ha szedem a bogyókat, meg kétszer fejek a 7 7 5 5 3 3 1 1-es fejéssel akkor visszaáll a mennyiség? Vagy minden szopás után fejjek? Mindkettőt kifejjem vagy csak azt amelyikből szopott?
2011. febr. 16. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
na akkor kezdjük ott, hogy gyarapszik- e a babád? mert ha igen akkor nem apad a tejed, lehet, hogy neki elég a napi 5 szopi.
2011. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én első krben csak gyakrabban próbálnám mellretenni, kb.2 óránként. ha ez kevés, akkor fejnék minden szopi után mind2 mellből. ha még mindig több tejet szeretnék elérni, akkor szopik közt is fejnék.
2011. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
11 dkg-ot hízott egy hét alatt most. Eddig 34 dkg-ot hízott. Meg estére olyan mintha éhes lenne szopás után. Tuti hogy kevesebb lett, ezért gondolom, hogy apadni kezdett.
2011. febr. 16. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Lehet,hogy többet eszik a baba, be fog állni. Én görögszénamagot vettem, teát főztem a magokat megettem. Persze lehet kapszulát is venni, de az nagyon drága. Próbálkoztam az óránkéni fejéssel nem segített, viszont iszonyatosan lefárasztott és még stersszeltem is, hogy kevés a tejem...gondolhatod. Meg kell nyugodni, nem szabad ezen aggódni!!!! Ha hízik a baba, és nem üvölt kajáért akkor minden ok. Ja, én mindig azt fejem csak le amiből evett. Felváltva etetem a cicikből.
2011. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!