Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert kivanom olyan nagyon az...

Miert kivanom olyan nagyon az edesseget? Szoptatok 3es fel honapos a babam.

Figyelt kérdés
megorulok,ha egy nap nem eszem valami nassit.....mar probalom enyhiteni gyumolcsel vagy joghurtal...de mindig azon jar az eszem mit ehetnek..mitol van ez?valami hianyzik a szervezetembol? nem lezz magas a cukorom?
2009. febr. 12. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! erre én is nagyon kíváncsi lennék! Egész terhesség alatt egy falat édeset sem tudtam megenni, most meg állandóan azt ennék...:))) Az biztos, hogy vki nem attól lesz cukorbeteg, mert cukrosat eszik, hanem mert a szervezete nem tudja lebontani a cukrot. Tehát emiatt ne aggódj. Egyébként az előző babáknál is ugyanez volt a helyzet, akkor is odavoltam az édességért. Csak ne hizlalna:)))
2009. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Régen nem voltam édesszájú, sem terhesség alatt kívánós, mióta szoptatok, meg megőrülök a sütikért... Szerintem az energiaszükség miatt van, mivel a babó kiszívja az erőm. Emellett kétszer annyit eszek mint régen és mégis fogyok! De mindenképpen összefüggésben lehet a szoptatással, ha már nem vagyok egyedül ezzel. Én úgy vagyok vele, hogy megadom a szervezetemnek, amit kíván, biztos tudja miért kéri... :)
2009. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon kívánom. Mindegy mi az, csak cukor legyen benne. :)

Csoki, szörp, ice tea, ilyenek. Mondjuk én a terhesség előtt is édesszájú voltam, de most aztán nagyon. Szénhidrátra van szüksége a szervezetemnek, hát megadom neki. :)

2009. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na,ha ezt látná a férjem!!!Akkor nem cseszegetne,hogy folyton eszem :-)

Mondjuk én világ életben sokat ettem és az édességet sem vetettem meg.A terhességem alatt reggel sós,estére édes volt a "menü".De mostanában(3 hónapos múlt a babám és csak anyatejes)Állandóan édeset kell ennem!Szopizik pl.2kor és én 3 kor már megőrülök egy szelet valami tömény édesért!Ha van lehetőségem meg is adom magamnak....már próbáltam hogy nem eszem,de rosszabb volt,így legalább a boldogságérzetem is jobb.Csak az aggaszt kicsit,hogy a pocak nő,olyan kis löttyedt(nem nagy de zavaró)-de majd a szoptatás befejezésével letornázzunk az izgő mozgó gézengúzommal.

Hajrá hajrá éljen a csokigyár :-)

2009. febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kívánom az édeset, de mindig is szerettem, most sem vetem meg:( Pedig mindig elhatározom, hogy nem eszem belőle. Én is csak szopiztatok. Csak nem baj ennyi édesség?! Amúgy az én kislányom tegnap volt egy hónapos.


Üdv Nektek!

2009. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hu lanyok akkor kezdek belenyugodni,hogy nem velem van a baj........legalabb van mire fogni:):):) de nem lesz bajunk ettol a sok edessegtol?
2009. febr. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!