Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Idősebb babákat más is szoptat...

Idősebb babákat más is szoptat fekve?

Figyelt kérdés

Nem újszülöttekre vagyok kíváncsi, mert az természetes, hogy amíg a szülés után a gátseb be nem gyógyul, az ember jobban szeret fekve szoptatni.

Arra vagyok kíváncsi, hogy több hónapos babákat szoptattok-e még fekve?

Az én kisfiam ugyanis mindig is fekve szeretett szopni, hosszú hónapok óta csináljuk így. Szerintem nagyon kényelmes, és ha elalszik, nem kell bolygatni, hogy átrakd máshova aludni.


2009. febr. 13. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam egy éves és hason fekve szeret szopizni.Hihetetlen de igaz szopin közbe hasra fordul és úgy alszik elNekem a fekve szoptatás nagyon kényelmes.
2009. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze az én babám 7 hónapos,ha fáj a fogzás éjjel mindíg összebujunk az ágyba így el tud aludni és én is pihenhetek.
2009. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 10hónapos naponta már csak 2szer szopizik,neki mindegy hogyan csak cicit kapjon de legtöbbször fekve szoktunk ugy a legkényelmesebb.
2009. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont fordítva szoptattam. Amíg kicsi volt, addig ülve, 3-4 hónapos lehetett, amikor baromi meleg volt, a szopipárnán nagyon beizzadt.

Fekve úgy szoptattam, hogy őt lefektettem az ágyra én meg a fejétől közelítettem a cicivel, így tudtuk elérni, hogy lehető legkisebb bőrfelületen érintkezzünk. Amikor meg elmúlt a nagy meleg, meg éjszaka rendesen összebújva, fekve. Így ment 9 hónapig.

2009. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én a 7 és fél hónapos babámat mindig fekve szoptatom, neki is és nekem is kényelmesebb, nem kell tartanom. Ti is csináljátok úgy, ahogy nektek kényelmes. És kívánom, hogy sokáig tudd a babád szoptatni! :-)
2009. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Szülés után fekve szoptattam úgy kb. 4 hónapig. Utána, mivel elég súlyos lett a pici lány, visszatértem a fekve etetéshez. Azért is jobb ez, mert mikor már elég neki, akkor egyszerűen elfordul (mostanában pedig már elmászik), így tudom, hogy jóllakott.

Boldog szoptatást!!!

Zita

2009. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a lányomat 2 éves koráig szoptattam, és fekve. Gondolj bele, egy nagyobb gyerek már forgolódik, nézelődik szopi közben, súlya is van, nehéz lett volna tartani. No meg, így kényelmes volt neki is, nekem is. (Nem beszélve arról, hogy így aludt el.)

Szoptass úgy, ahogy mind a kettőtöknek kényelmes!


Üdv!

2009. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Nem értem, de engem már a kórházban csesztettek érte, meg itthon is a védőnő, hogy így nem lehet rendesen mellre tenni a babát. Akkor nem értem, hogy tudott 3 hónaposan 15 perc alatt 150 ml-t kiszopni? Most is így szoptatok (10 hónapos), nagyon megszokta, próbáltam ülve, de úgy nem kell neki. Nekem is kényelmesebb így. Ha (ritkán) beteg volt, csak cicin aludt. Ki sem bírtam volna egész éjjel ülve, úgyhogy nekem jó, hogy így szokta meg, legalább én is aludtam.
2009. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az én kisfiam is 10 hónapos. Úgyhogy én is 10 hónapja szoptatom fekve. :-)))))

Nekem senki ne mondta, hogy ne lenne jó így - mármint amit a védőnője mondott egyikőtöknek. Nekem ez eszembe sem jutott, hogy máshogy szoptassam. Nekünk így a legjobb!!! Ha jóllakott, úgyis vagy elalszik, vagy otthagy. :-)

2009. febr. 13. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm azt mondta, hogy ő is mindig fekve szoptatta a gyerekeit.
2009. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!