Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hete szültem a vérzésem már...

7 hete szültem a vérzésem már elmúlt, de ma újra jelentkezett! Ez normális? Egyébként szopizik a babám?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mivel most jött meg a menzeszed. Nem mindenkinek marad ki szoptatás alatt, nekem is megjött a gyermekágyi után.
2011. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pontosan így jártam, de máig sem tudom, hogy valóban mensi volt-e. karácsonykor jött meg így és azóta semmi... szóval van remény, hogy normális jelenség és mégse mensi. nem tudom. remélem, kimarad pár hónap

2011. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 hétig véreztem szülés után, lehet, hogy abban már mensi is volt, nem tudom. (szintén szoptatás mellett)

Amúgy utána már meg is jött, és azóta is rendszeresen.

Szóval elvileg normális az is, ha még vérzel csak úgy a szülés miatt, és az is normális, ha ez már mensi.

Esetleg szedj C vitamint (1000 vagy 500 mg-osat), mert az enyhíti a vérzést.

2011. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!