Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes tejgyűjtő kagylót venni?

Érdemes tejgyűjtő kagylót venni?

Figyelt kérdés
Ma most öltöztem át negyedszer, éjjel háromszor+egy törölköző alattam. Van valamilyen extra szívóképességű mbetét? Már nem bírom anyagilag ezt a sok mbetétet, arról nem is beszélve, hogy folyton mosok...A tejgyűjtő kagyló nagyon kényelmetlen? (NEM panaszkodni akarok, nagyon hálás vagyok azért, hogy elég tejem van, csak megoldást keresek a helyzetre.)
2011. febr. 20. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire folyik a tejed,akkor szerintem érdemes venned. Én ugyan nem próbáltam, szerintem annyira nem lehet kényelmetlen...mindenképpen kipróbálnám a helyedben.
2011. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben érdemes.Annyi lenne még a kérdésem hogy mióta szoptatsz?
2011. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11 hetes a babám. Voltak ingadozások, kezdetben nagyon sok volt, most úgy látom, beállt már ez a "bőven elég" kategória.
2011. febr. 20. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem is bőven volt tejem, tejgyűjtő kagylóm is. Én nem szerettem, mert a szilikon hozzátapadt a bőrömhöz, és irritálta. KÉnyelmetlen is volt.

Én DM-es melltartó betétet vettem, az nem ázott át, a helyén maradt.

A babám 4-5 hetes kora óta átaludta az éjszakát, ezt követően 2-3 nap alatt beállt az éjszakai tejtermelés is. Onnantól kezdve, csak akkor folyt a tejem, ha a királykisasszonykám tovább aludt mint általában.

2011. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hurrá, valaki saját tapasztalatról is írt!!! Erre voltam kíváncsi, hogy mennyire elviselhető viselet. Köszi!

Ha valakinek van még tapasztalata, kérem írjon pár sort!

2011. febr. 21. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!