Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyorsabban megy a fejés...

Gyorsabban megy a fejés elektromos mellszívóval, mint a kézivel?

Figyelt kérdés
Eddig kézi mellszívóval próbálkoztam, de elég időigényes is, meg a kezem is megfájdul mindig. Érdekelne, hogy mi a véleményetek: gyorsabb és könnyebb fejni az elektromos készülékkel, vagy csak pénzkidobás, és nem könnyíti meg a mindennapjaimat?
2011. febr. 22. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Medela Mini Electric. Gyorsabb volt, mint a kézi, nem fáradt el a kezem, nem fájt a mellem. De hallottam már ellenvéleményeket is.
2011. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam a kézi Avent hatékonyabb volt, mint a Medela elektromos, viszont nem volt annyira fárasztó. Én felváltva használtam.
2011. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Aventes kézivel fejek, de mivel nagyon nem bírja a kezem kipróbáltam a gépijét. De egyáltalán nem jön vele semmi. Lehet, hogy más fajta jobb lenne, de inkább kínlódok a kézivel, mint hogy feleslegesen kidobjam a pénzt.
2011. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Először kézi Aventet vettem, de egy csepp sem jött vele. Átadtam egy másik kismamának, remekül tudja használni. Az előző babámnál pumpás Medelám volt, az nagyon jól működött, csak begörcsölt tőle a kezem.

Szóval embere (cicije) válogatja, hogy mi jön be.

2011. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ez is egyénfüggő. Valószínű, hogy beruházok egy elektromosra, mert sajnos a szopizás nem nagyon megy a kisbabámnak, kézzel fejni pedig (legalábbis nekem) nagyon fárasztó... Köszönöm Nektek!
2011. febr. 22. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a kézi, nem próbáltam, de az elektromos Avent nagyon gyors és tényleg jó. El sem tudnám képzelni, milyen a kézi, de biztos, hogy jóval macerásabb és fárasztóbb.
2011. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam mindenfélét, de ténylwg mindenfélét és ha nem kapok kölcsön egy Medela Mini Electricett, lehet, már tejem sincs. nekem nagyon bejött! győzök majd hálálkodni érte az illetőnek :-)
2011. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!