Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tudok tenni, hogy megfelel...

Mit tudok tenni, hogy megfelelően legyen majd tejcsim? Hogyan tudok felkészülni a szoptatásra? Hogyan készültök?

Figyelt kérdés

Mit tudok tenni, hogy megfelelően legyen majd tejcsim? Hogyan tudok felkészülni a szoptatásra?

Előző babámat idegi alapon nem tudtam szoptatni. Állítólag nagyon ritka, de sajnos úgy volt, hogy 5 hónap alatt 6x volt 41 fokos tejlázam és olyan mellgyulladásom, hogy iszonyatosan fájt. Babám nem akart szopni, mert nem bírta kivárni, amíg a tejcsi jön.

Napi 8 órát fejtem, mert először 5, 10, 15 perc, majd volt olyan, hogy fél éves korában fél órát kellett üresbe szívatni a mellemet és akkor jött ki az a 3 dl tej.

Szeretném, ha nem járnék megint így.

Ti hogyan készültök fel a szoptatásra?

Állítólag van Aki masszírozza kismamaként. Ti mit tesztek?

Köszönöm, ha válaszoltok!!!

Egyébként hatalmassak a melleim. 100D-s kellett az előző szoptatási időszakban és már most is. Sajnos mindkét terhességemnél a mellem alatt kisebesedett, amire krémet kellett és jelenleg is kell használnom.


2011. febr. 23. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
en ugy keszultem hogy nem keszultem.meg sem fordult a fejemben hogy nem tudnek szoptatni,termeszetes dolognak vettem.(elore nem szoktam parazni,ha bekovetkezik a a baj majd akkor megoldom valahogy).
2011. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szoptatási tanácsadót, csoportot lenne jó felkeresned, ha szükséges, ők tudnak segíteni.


www.lll.hu

2011. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szoptatási tanácsadót vagy csoportot hol találhatok?

Előre is köszönöm.

2011. febr. 28. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

www.lll.hu

ott a csoportokra kattintasz, és megkeresed ami elérhető közelségben van. ugyanitt elérhetőségek címszónál telefonos segítséget tudsz kérni.

2011. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!