Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor kezdtetek el menstruálni...

Mikor kezdtetek el menstruálni a szoptatás mellett? Kihat ez a tej állagára?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos volt kislányom, mikor először megjött. Nem nagyon akarta elfogadni a tejet, de utána észre sem vette már.
2011. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 11 hós volt a lányom mikor megjött. az első kettőnél úgy éreztem mintha talán kevesebb lett volna, de most (pont megvan :() nem vettem észre semmit.
2011. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hét után megjött. A kislányom pedig nem volt hajlandó akkor szopizni. Szerintem az állaga nem változott, de az íze igen. Utána is rendszeresen megjött. 4 hónapos koráig utálta akkor a tejcsimet, de azóta egész jól elvan vele...


Nekem mensi alatt hihetetlen tortúra volt a szoptatás, kislányom meg inkább éhezett volna, minthogy szopjon. Úgyhogy az egész napom azzal ment el, hogy tömködtem a szájába a cicit, hogy legalább egy picit egyen, meg fejés ezerrel...ááá, de utáltam. De aztán 4 hónaposan már nem zavarta a mensi.

2011. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem is megjött 6 hét után. de nem okozott különösebb problémát.
2011. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónapos lesz kedden a kisfiam,de még szülés óta nem jött meg.Anyatejleadó is vagyok!
2011. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapja jött meg. A kislányom most 7hós, semmi változást nem vettem észre.
2011. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan..alig alig akarta először elfogadni,de rájött,hogy nincs más,muszáj volt neki:)
2011. márc. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!