Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha még szoptatok, ehetek...

Ha még szoptatok, ehetek diót? Vagy az anyukának is kerülni kell az allergizáló ételeket?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem, nem lett a picinek semmi baja. Ezt neked kell kitapasztalnod. Először csak keveset egyél belőle, figyeld meg, hogy a pici hogyan reagál. Ha nincs semmi panasz, legközelebb többet is ehetsz.:)
2009. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy nap megeszek kb. egy marék diót, semmi baja a babámnak. Málnát, epret nem ajánlják szoptatás alatt :(((
2009. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindent eszek, csak olyan ételt nem, amitől valamilyen fertőzést lehet kapni (nyers tojásos, nyers húsos ételek). Már több, mint 10 hónapja szoptatok, nem volt még semmi gondunk azzal, hogy mit ettem és mit nem. Tegnap például megettem egy fél zacskó földimogyorót, vasárnap pár szem diót. De ki kell tapasztalni, próbálj belőle egy keveset enni és ha semmi baj nincs, akkor nem is lesz.
2009. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!