Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejelválasztás miatt izzadok...

A tejelválasztás miatt izzadok ennyire éjjel? Mikor múlik már el? (2 és fél hetes a kicsi)

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hormonális, és teljesen normális. Enyhülni fog, de még hetek, akár hónapok kérdése is lehet. Nálam elmúlt egy idő után, de van, aki arról számol be, hogy sosem múlik el teljesen...
2011. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is gond volt az első hónapban. Olyan szinten,hogy éjszaka pólót kellett cserélnem. De mára már teljesen elmúlt (6hét) és visszaállt minden a régi kerékvágásba.
2011. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálam is! Vizes a párnám, a lepedő, a paplan (nem bírok pólóban aludni). Doki azt mondta, hogy hormonális, várjunk vele 6 hétig, ha nem múlik, lehet ad rá gyógyszert. Éjszaka sokkal intenzívebb, mint napközben. 2 hetes baba anyukája (Ti mikor születtetek, és hol? :) Mi febr. 23., Bp.)
2011. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire letelik a 6 hét és visszaalakul a testetek addigra szerintem megszünik. Nekem most 9 hetes a legkisebb, de már ilyen problémám nincs, viszont az elején szerintem normális dolog, működnek a hormonok, húzódik össze a méh, tisztul az ember, majd elmúlik nemsokára.
2011. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én febr.24-én szültem és ugyanez a helyzet. Remélem nem tart sokáig.
2011. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!