Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vége a szoptatásnak?

Vége a szoptatásnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos egy ideje már csak reggel és este szopizik.Tegnap reggel nem fogadta el a cicit.Nem aggódtam,mert gondoltam nem éhes még mivel előtte 1 órával volt fent.napközben mikor nagyon nyűgös volt megpróbáltam megnyugtatni/altatni vele,de akkor sem kellett.Még ezen sem akadtam fent,mert már volt ilyen,hogy napközben egyáltalán nem kellett neki.Este megedte a tejpépet,majd mikor már mentünk aludni akor sem fogadta el,még jobban sírt ,mikor megpróbáltam odaadni neki.Végülis elaludt,de még éjszaka mikor felkelt akkor sem kellett neki,sőt ma reggel mikor megpróbáltam odaadni neki csak harapta ami nekem nagyon fáj mivel már 5 foga van.Ez most szopási sztrájk,vagy már lszokott róla?de így egyik napról a másikra?volt már vkinek ilyen tapasztalata?
2009. febr. 21. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Előfordul, hogy egyik napról a másikra már nem kell nekik,

nővérem kislánya pont 9 hósan csinálta ugyanezt, az én fiam viszont fokozatosan hagyta abba.

Szerintem már nem kell neki, nagy már a szopási sztrájkhoz ő.

2009. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!