Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet abból gond, ha nem...

Lehet abból gond, ha nem mindig tartom be azt a javaslatot, hogy a szoptatás végéig napi max 5dl tejet szabadna inni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen megkötés! Ha a babád érzékenyen reagál a tejre úgy, hogy te iszod, az viszonylag hamar kiderül.. Ha meg nem érzékeny rá, annyit iszol, amennyi jól esik... Különben mindennel így van szoptatás alatt, igazán semmi sincs tiltva... Én van, hogy 1 litert is megiszom néha.. több, mint 2 éve szopik a lányom... soha nem volt baja tőle...
2011. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első írta. Ha érzékeny, akkor már kis mennyiség esetén is észre fogod venni, ha meg nem, akkor fölösleges a korlátozás.
2011. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem számoltam sosem, szintén 2 éve szoptatok.
2011. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

én a tejallergia miatt félek, állítólag ezért nem szabad napi 5dlnél több tejet inni, mert később ha már ő is ihat tejet nagyobb korában allergiás lehet rá

2011. márc. 27. 08:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a tejre, tejcukorra, akkr bármnnyit is szoll, eszel tejet tartalmazó dolgot, akkor arra is érzékyen lenne. Szval ez a napi fél liter nem igazán mérvadó. Nézz utána mik a tejcukorézzékenység éa a tefehérjeérzékenység jeli! Ha ezeket nem tapasuztalod, nincs szükség a megszorításra. Ja! Különben mindent akkor érdeme bevezteni, amikor a baba még szopik (glutént, tejtermékeket), mert a szoptatás védi a babát...
2011. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!