Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha iszok egy citromos sört...

Ha iszok egy citromos sört (2%alkohol-tartalom), az árthat a babámnak ha szoptatom?

Figyelt kérdés
Tejserkentés céljából innám, a sima sört nem szeretem, azért innék citromosat.
2011. ápr. 3. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hááát szerintem ha csak néha innád, nem gáz, de tejserkentésre nem csak néha kell inni....

Én is utálom a sört, de a lidl-ben lehet kapni egy fajtát, és annak elég enyhe íze van, és még olcsó is...esetleg próbáld meg...0,33l-es, királykék dobozban, és 85 ft, most épp akciós 69.-:-)

2011. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nem lesz tőle.

2 százalék nagyon kevés még a borban is több van.


2 pohárral idd meg egy óra alatt akkor tuti nem árthat, ha meg eszel is hozzá valamit akkor főleg nem.

2011. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ihatod. Én is szoptatok, a kisfiam 8 hetes és esténként nyugodtan megiszok egy pohár vörös bort. :D
2011. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, megint. Nekem tejserkentésre a Mecsek tea Tejserkentője jött be. 2literbe tettem 2 filtert.
2011. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Minden este innék egyet. Az gondolom még nem alkoholizmus... :) És persze nem közvetlen szoptatás előtt, hanem 2-3 órával előtte.
2011. ápr. 3. 20:48
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

No comment... En nem innek semmilyen alkoholt... Meg tiramisut sem eszem emiatt.

Tejserkentesre annyi bevalt mas dolog van, ajanlani tudom en is a mecsek teat, dm-ben lehet kapni kapszulat (more milk vagy ilyesmi a neve), illetve szinten ott malata italt (olyan, mint a barna sor, csak finom edes es alkoholmentes), van citromizu is! Nagyon fini!

2011. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

De mindenki maga donti el persze, mit iszik.

Raadasul az utolso ketto nem olcso sajnos.

2011. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na én az este ittam egy felet, ma egész nap ordít a fiam. :(( De ezt babája válogatja, ő nem bírja ha szénsavas dolgokat iszom.

Az alkoholos helyett próbálj alkoholmentest, azt is lehet kapni ízesítettet, málnás, citromos, mangós. Ha jól emlékszem a Holstennek van ilyenje, ezt ittam terhesen nyáron, mert én amúgy szeretem a sört. :)) De alkoholost mégsem ittam.

2011. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Alkoholmentes sörbe facsarsz friss citromot,az még egészséges is. De egyébként az elfogyasztott alkohol 25%-a megy át a tejbe,tehát neked fél liter 2%-os sör, a gyereknek pedig olyan,mintha ugyanabból a sörből megivott volna 1 decit és 25 centet. Így azért már durvábban hangzik. Volt egy eset Romániában: elment bulizni az anyuka,addig anyós vigyázott a bébire,reggel hazament,megszoptatta és alkoholmérgezésben meghalt a baba. Az orvosok ilyen eltorzult alkoholmérgezéses babahalált még nem láttak,elmondásuk szerint.
2011. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocs 1 deci és 2,5 centet akartam írni,kimaradt a vessző.
2011. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!