Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet szoptatás alatt tetovált...

Lehet szoptatás alatt tetováltatni? /lábamat szeretném befelyezni/

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy szigorúan tilos. De elméletileg el sem vállalnak. Azért nem szabad, mert (ha minimálisan is de) begyullad a bőröd. Bekerül a festékanyag a tejbe.Szóval szerintem várj még pár hónapot.
2011. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet csak ugyelj a steril kornyezetre. ha nem azt latod hogy a foldtol a plafonig minden fertotlenitve van akkor ne csinlad meg vagy keress egy masik szalont...en 2 tetekot csinaltam szoptatas alatt es mind 2rol tudott az orvosm is.
2011. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
terhessegre vonatkozik es nem szoptatasra...terhesen valoban nem lehet de szoptatas alatt az eg vilagon semmi baj nem lesz...nem kell magunkat ennyire ovni mindentol szoptatas alatt...ennyi erovel ki lehetne hagyni kockazat miatt a vasarnapi ebedet is mert lehet gyomorrontasunk lesz ami szinten nem tesz jot a tejnek
2011. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

MIELŐTT ELMÉSZ TETOVÁLNI

TANULJ MEG HELYESEN ÍRNI

BEFELYEZNI--- befejezni......

szerintem !!!!!

2011. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem igen.


de előbb olvasgasd inkább a helyesírási szótárt....

2011. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
asd.
2011. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!