Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy nagyobb tápértéke legyen a tejemnek?

Figyelt kérdés

Pici gyermekem megeszik elég sokat néha, de annyi ki is jön belőle. Tehát ha megeszik 150-et, akkor 130 ki is jön. Ha megeszik 90-et, akkor ki is jön 90 stb.

Mértem az utóbbi három napban minden alkalmat, mert soknak találtam a kakiját, pisijét (ami jó, tudom).


De most aggódom, mert míg mások babája van, hogy heti 300-400-at hízik, addig az enyém heti 100-150-ket.


A tejem a ludas szerintem.

Pici gyermekem 8 hetes.


Mindenkinek köszönöm a válaszát.

Üdv.


2011. ápr. 18. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod, a heti 100-150 gramm hízás teljesen jónak mondható, főleg, hogy rendben van a pisis, kakis pelusok száma. Nem minden baba hízik egyformán.
2011. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, mások írták itt is, hogy az ő babájuk heti ennyit meg annyit híztak. Hogyan csinálták???

Irigylem őket!

2011. ápr. 18. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért irigyled?

Ezek a dolgok alkati kérdések, a babád meg nem versenyló, hogy annyit kelljen teljesíteni, mint egy másik babának!

A tejeddel semmi gond nincs, de legyen kiegyensúlyozott az étkezésed (mindent egyél, csak ésszel és mértékkel), és akkor pláne nem lesz gond a tejjel.

A babám ugyanígy hízott, mint a tiéd, sosem gondoltam rá, hogy jó lenne ha annyit hízna, mint a szomszéd Pistike. Sőt, örültem, hogy nem villámgyorsan hízott, hanem egyenletesen, így nem szakadt le a derekam amikor fel kellett emelnem.

Ne parázz már, teljesen rendben van a babád. Idegeskedhetsz még annyi mindenen, feleslegesen nem kéne.

2011. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jól van na :)
2011. ápr. 18. 07:52
 5/6 anonim ***** válasza:

:D


Nem akartalak kioktatni, csak azért húztam fel magam, mert az elején én ugyanezt csináltam, és az első pár hetet teljesen elnyomta az állandó parázás. Ahelyett, hogy a babámnak örültem volna, mindig aggodalmaskodtam valamin. AZtán rájöttem, milyen hülyeséget csináltam, de az első pár hetet ez már nem adja vissza:)


De hátha te így már nem fogsz feleslegesen aggódni:) Jó babázást, és nyugi-nyugi:D

2011. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem haragudtam meg, jól esett a kioktatásod :)

Első babám, aggódom sajnos néha feleslegesen is.


Nem baj, legalább ha nem hízik gyorsan, szép nádszálvékony karcsú csinibaba lesz a kislányomból :)

2011. ápr. 18. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!