Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Változhat ez még? Szoptatok...

Változhat ez még? Szoptatok és arra lettem figyelmes hogy az egyik mellem jelentősen kissebb a másiknál, ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretném ha ilyen maradna.
2011. máj. 1. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arról lehet szó hogy a nagyobbik melledből többet szopik a pici, és ez miatt ott több tej termelődik. Próbáld többet a másikból is. Egyébként biztos nem marad így!
2011. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Anyukámnak úgy maradt. Tornáztasd kicsit a mellizmaidat, hátha segít.


Mekkora a babád? Lehet, hogy még nem állt be a kereslet-kínálat és azét érzed csak így, mert nem arányos a tejeloszlás...

2011. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem azért volt az egyikben több, mert abból többet szopott (ergo több termelődött mindig). Azért szopott abból többet, mert a másik (bal) nekem nagyon kényelmetlen volt, és szerintem érezte a fiam, hogy nem találom a pózt, hamarabb abbahagyta mindig azt. Én már nem szoptatok, most szerintem már egyforma.
2011. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,mert az egyik mellemben gyakorlatilag semmi tej nincs már,a másikból 3-4x jóllakik egy nap.Szoptatás befejezése után biztosan nem marad így.
2011. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni benneteket, de így marad sajnos:-(

ÉN a második babámat szoptatom, nem is baba már, 2 éves múlt. Első gyermekemet is több mint 2 és fél évig szoptattam.Első gyerek a jobb mellet szerette, fél év után a másik el is apadt. A második is a jobbat szereti, a másik 1 év után elapadt. Sajnos a jobb mellem nagyobb, lógósabb, és így is maradt első után is, most meg már még csúnyább:-(

Szerintem a gyermekeknek a szoptatás a legjobb, így megéri. Melltartóval korrigálható, nem is látszik.

2011. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3 hónapos a fiam. De nagyon látszik és most nagyon elkeseredtem.Igen a nagyobbikban mindig több van, tehát akkor a kissebből kellene többet szoptatnom??
2011. máj. 2. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Igazából hiába is szoptatnál a másikból többet, mindenkinek az egyikben több van, és másképp is jön a tej, a baba ezért szereti egyiket jobban. Amelyikből könnyebben jön, abból szopik többet. Azt add oda neki mindig előbb, amelyikben kevesebb van. Hátha jobban bejáródnak a csatornák. Igazából én a második babánál abból adtam előbb, szoktattam, hogy abból egyen, és ő ugyanúgy nem szerette, mint a nagyobb gyerek. Okosak a gyerekek, érzik, melyikből jön könnyebben, gyorsabban. Remélem nálad is megoldódik majd a probléma.
2011. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát...


elölte sem volt egyforma méretű a melled és a szoptatás miatt ez most jobban látszik és igen ez utána is így marad max annyira fog látszódni mint terhesség előtt de ha nem akarsz több gyereke akkor irány a plasztikai sebészet és korrigálják (bár utána is tudsz majd szoptatni ha mégis lesz baba:-)))

2011. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is egy mellből szoptatok, és "féloldalas" vagyok!Melltartóval korrigálom!
2011. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is felemás cicis vagyok, és elég szar érzés. Nem lesz már soha teljesen egyforma nekem. DE neked még lehet, ha nem hagyod annyiban a dolgot. Szerintem erőltesd a kisebbik cicivel a szoptatást, mert ha a nagyobbik cicinél a bőr jelentősen megereszkedik majd, akkor az már nem fog visszarendeződni. :(
2011. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!