Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ehetek kukoricát már (salátába...

Ehetek kukoricát már (salátában, vagy pizzán)? 5 hósom van és szoptatok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem,eszem,és nem okoz gondot anyatejes babámnak.Jó étvágyat!
2011. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz. Amúgy én alapból nem értek egyet ezekkel a tiltásokkal, én szinte mindent ettem, ami tiltólistán van és a babámnak soha semmi baja nem volt. Szerintem a nagyrésze csak ijesztgetés. Sok az alapból is hasfájós baba pici korban, nekem a védőnőm is azt mondta, hogy ritka, amikor egy baba érzékeny lesz az anyuka által evett K betűs ételre, kár ezért megfosztani magunkat a tápláló és vitamindús ételektől.
2011. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első 3 hónapban kell igazán figyelni!Nyugodtan egyél, nem lesz semmi gond!
2011. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 14 honapos,mar.Mi amikor haza jottunk a korhazbol,ra egy hetre kettore,mindent megettem.Paszulytol elkezdve mindent.Soha nem volt semmi problema,egyszersem.Gorcsos sem volt,en soha gorcsoldott sem hasznaltam.Mindig jo nagyokat szopot es aludt.Engem arra tanitott egy tapasztalt valaki,mindent meg kell enni,h szokja a kis gyomra.En igy is tettem,4 honaposan mar ot is raszoktattam az evesre,es halaistenek semmi gond nem volt soha.Es meg most is szopik.
2011. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség az "összes" étel letiltása, sőt, nem minden védőnő mondja, hogy tilos enni ezt vagy azt, hanem mindent lehet enni szerintem mértékkel. Szerintem is inkább az első 3 hónapban érdemesebb vigyázni, mit eszünk. És a kukorica miért tiltott? Szerintem nyugodtan egyél, annyi mennyiség biztos nem árt ;)-- én is majdnem 5 hóst szoptatok, most készülök gyrost enni :O, mert azt hiszem, hónapok óta nem ettem a baba érdekében
2011. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!