Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van már szinte 3-4...

Miért van már szinte 3-4 hetente herpesz a számon?

Figyelt kérdés
Azelőtt évente 1szer volt, most meg egyik jön, másik megy.... Mit tehetnék ellene? Nagyon utálatos egy dolog... Szoptatok lassan 8 hónapja, és szedek Gravidát.
2009. márc. 10. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanez a gondom ugyhogy érdekelnének a válaszok:-)
2009. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A herpeszt egy herpes simplex nevű virus okozza, ami fokozottan aktiv, ha az immunrendszer legyengül.

Terhesség alatt nem volt gyakrabban?

Mert a terhesség és a szoptatás alatt legyengül a szerveze védekezőképessége, ezér gyakrabban előfordulhat.

Ajánlom rá a Richtofit herpesz krémét, nekünk bevállt, kisgyerekeknek, terhesség és szoptatás alatt is használható.

2009. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, van egy klinikai immunerősitő isoprinosine a neve, de ez sajnos szoptatás alatt nem alkalmazható, viszont 5%-ra csökkenti a herpesz előfordulását.
2009. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SAJNOS ÉN IS EZZEL A PROBLÉMÁVAL KÜSZKÖDTEM ÉS KIDERÜLT,HOGY VITAMINHIÁNYOM VAN.ELKEZDTEM SZEDNI AZ EUROVIT MULTIVITAMINT ÉS MELLÉ MÉG A 200 MG-OS C VITAMINT ÉS ÍGY JÖTTEM HELYRE.AZÓTA NINCS HERPESZEM EGY DARAB SEM.
2009. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószinűleg az immunrendszered le van pukkanva. Beszélj a háziorvosoddal, hogyan tudnál ezen javitani. Mert Nekem az volt a baj, hogy hiába szedtem több féle vitamint, nem tudott felszivodni, ezért nem értem el hatást.
2009. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
köszi csajok (első)
2009. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kezdett kijönni, biztosan az immunrendszerem van kicsit szétcsúszva. Vettem a gyógyszertárban Rhusn toxicedendron Ch15 nevű homeós bogyót a védőnő tanácsára. Napi 5x5 bogyót szedtem 2 napig és nem jöttek ki a hólyagok. A viszkető érzés is elmúlt. Én is szoptatok, azért fordultam a homeopátiához, mert nincs mellékhatása és a babának se árt.
2009. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a hasznos infókat! A homeos bogyeszt ki is próbálom, a másikat meg jól felírom magamnak szoptatás utánra!

Boldog babázást és jó egészséget Nektek!

2009. márc. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!