Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatott babádnál hány...

Szoptatott babádnál hány hónaposan jött meg a menstruációd? És nem okozott problémát a szoptatásban a menstruáció? Babád ugyanúgy szopizott tovább?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hetes volt és 7 hónapig szopizott,semmi baj nem volt,pedig onnantól rendszeresen megjött..
2011. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4 és fél hós volt, amikor megjött először, onnantól kezdve rendszeresen. Az első két mensinél volt probléma, de csak az első 2 napon azt hiszem, úgy szopott, mintha nem ízlene neki, így többet is sírt. Utána már nem volt gond.

Most 15 hós és még mindig szoptatom.

2011. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3,5 hónapos volt, csak anyatejes

Ma 26 hónapos, még szopik

2011. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6 hét után jött meg, aztán csak mikor 8 hós volt a lányom. Majdnem 1 éves volt, mikor nem kérte többet a cicit.

Most 9 hósak lassan a fiaim, még nem jött meg. Nem is nagyon várom!!

2011. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont a héten jött meg először a szülés óta, a babám most 14 hónapos. Még mindig szopizik, nem nagyon vettem észre, hogy bezavart volna a mensi, ugyanúgy rángatja pólómat, mint eddig.:)

2011. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 8 a másodiknál 6 hónap után jött meg a mensim, de észre se vették a gyerekek. 10 hónapig szopott mindkettő.
2011. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

pont 3 hónapos volt, és egyáltalán nem volt hajlandó enni, én meg irattam tápszert. Utána még egyszer sikerült visszahozni normál mennyiségre, de csak 4 hóig szopizott.


Ha jobban értettem volna a dolgokhoz, akkor nem így történt volna.

2011. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 Honapos volt a kisfiam,es nem okozott problemat.Mar 14 honapos es most is szopik.
2011. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11 hós volt, nem igazán okozott gondot. Talán mikor megvan valamivel kevesebb a tejem, de lehet nekem tűnik úgy. Most 17 hós és még szopik.
2011. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 8 hónapra jött meg,a másodiknál 2 hónapra.Az első mensinél volt csak gond,ott 1 napig nem akarta elfogadni,akkor lefagyasztott tejcsit kapott,de azóta minden rendban,nem zavarja.
2011. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!