Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már 2 hete nincs tejem,...

Ha már 2 hete nincs tejem, újra lehet indítani?

Figyelt kérdés
Szedek kapszulát (Motherlove) illetve homeopátiás bogyókat. Kisfiamnak nagyon nagy étvágya van, de nekem kezdettől fogva nagyon kevés volt a tejem. Aztán két hete már nem is tudtam fejni sem. Újra lehet még valahogy indítani? 2 hónapja szültem.
2011. máj. 9. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Tedd rá a babádat sűrűn,még akkor is ha nem jön tej.A stimulálástól előbb utóbb beindul.
2011. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Laktoherb tea?Nekem anno ez segített és meg fogsz lepődni,de az ananász is!Konzerv számra ettem és nagyon beindult tőle a tejem.

2011. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Elméletileg az is tud szoptatni aki soha nem szült, hanem örökbe fogadott babája van, úgyhogy nincs minden veszve. Többször mellre kell tenni a stimuláció miatt, és kérdezd meg a védőnőt tud-e ajánlani valamilyen készítményt. Nekem anno homeopátiás bogyót ajánlottak, hogy több legyen a tejem, de két nap után abbahagytam, mert még annyi se volt mint előtte :) A laktoherb nekem is jó volt, de tényleg a stimuláció a lényeg.

2011. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jajj bocs most látom, hogy bogyót te is szedsz :) Ne haragudj az a rész valahogy kiesett a látómezőmből.
2011. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keress meg szoptatási tanácsadót. Sok kérdést fel fog tenni, és a válaszok alapján tud tanácsot adni. Esetleg megnézi a babád száját, szopitechnikáját, a melleidet (nőttek, változtak terhesség alatt? szülés után éreztél tejbelövellést?)

Addig is jó lenne, ha cumisüveg helyett valami szoptatásbarát módon pótolnád a tejet (pl. pohárból) Esetetekben ajánlani tudom az SNS készüléket is, mert így pótlás közben is éri inger a melleidet.

2011. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
En azt javasolnam,h ha nincs MAR ket hete tejjed,akkor hadjad.Ne tedd ra tobbet a cicire,mert nem jo.
2011. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nnna az előzővel ne foglalkozz.

biztos nincs tejed? mert sokan nem tudnak semmit kifejni, a baba mégis kiszívja nekik ami kell.

a more milk nem használ? mert szerintem az az egyik legjobb.

2011. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindenképp azt javasolnám, hogy minél többször tedd cicire a babád, akár óránként/fél óránként, és hidd el vissza fog jönni a tejed! 40 nap a tej elapadási ideje!

(szopi tanácsadótól tudom amit tudok)


És egyszserre csak egyféle bogyót/teát/ bármilyen tejszaporító szert szedj!De ha igény szerint ciciztetsz max 1-1,5 hét alatt beáll amennyi csak kell a kisfiadnak!


És ne lepődj meg ha nem tudsz fejni!Semmilyen mellszívó nem olyan hatékony mint egy kisbaba!ÉS ők tudják növelni legjobban a mennyiséget! :)


17 hónapja szopizó kislány anyuja!


Pedig az elején nem hittem volna hogy menni fog, már két naposan ellenkezett :(


Kitartás és HIT a sikerben!És rentgeteg megerősítés és biztatás (páromtól és a szopitanácsadónktól) segített nekünk!

Kitartás és bizalom

2011. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xStefix ***** válasza:

Ha fejni nem tudsz, az nem baj, attól még lehet elég tejed. Ha valaki fejni is tud, annak TÖBB teje van, mint szükséges lenne!

Egyébként miből gondolod, hogy kevés a tejed?

2011. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!