Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Hogyan lehet elérni, hogy a melleim ne legyenek egyre aszimmetrikusabbak?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, aki eddig kizárólag szopizott, most kezdem mással is etetni őt. Már az első hetekben észrevettem, hogy az egyik mellem "jobban működik", jobban telítődik és nagyobb. Sajnos idővel a különbség szemmel látható lett, mostanra pedig már ruhában is látszik. Nagyon-nagyon zavar! Eddig váltott mellből szoptattam, de mostanában már mindkét cicivel megkínálom a babát. Valaki járt hasonló cipőben? Mire számíthatok? Lehet ezt befolyásolni valamivel?
2011. máj. 12. 12:32
 1/1 xStefix ***** válasza:

Biztosat lehetetlen mondani.

Én is csak azt tudom javasolni, amit már csinálsz: minden alkalommal mindkét mellből. Plusz a jobban termelő melled ritkábban igénybe venni, ill. ezzel párhuzamosan egy kicsit "erőltetni" a másikat, hátha segít.

De hogy mennyire fog ez megváltozni (azért már 6 hónapja erre állt rá a termelésed..), nem lehet tudni.

2011. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!