Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltam rosszul? Mit...

Mit csináltam rosszul? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

4 hós a kislányom és sajnos elapadt a tejem!!

Már 2hós kora óta 4 óránként eszik!!Éjfélkor szopizott utoljára és reggel fél 8-8 körül először!!

Egyik reggel arra ébredtem,hogy folyik a tejem!!Rendesen megszoptattam a kislányt,evett is jó sokat!!Délben a másik ciciből is jól lakott és utána 4 órakor már hiába szopizott nem jött semmi!!És utána sem és utána sem!!Max20ml-t tudott kiszopizni a kettőből!!!Pedig én mindent ugyanúgy és ugyanakkor csináltam mint előtte a 1,5hónapban!!Szedtem a utrica-t,ittam a laktoherbet és mégis elapadt!!!!Most már nem is szopiztatom,mert sírva fakadok ha látom szegényem hogy enne de nem jön semmi!:(Mit tehetnék még hogy újra legyen?Semmit?Nyugodjak bele?


2009. márc. 16. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
fejned kellet volna a tejet és igy nem apadt volna el.
2009. márc. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Keresd fel az lll.hu honlapot! Ott találsz szoptatási tanácsadókat, akik telefonon és személyesen is tudnak segíteni. A tej visszahozható a szoptatás befejezése után egy ideig. Egy próbát megér! A fejésről meg csak annyit, hogy én sosem fejtem, csak ha nagyon tele voltak a melleim, mégis van elég...nem a fejésen múlik a tejtermelődés. Sok sikert!
2009. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnáslom, hogy ez történik Veled, de nem vahy egyedül. Én 2 gyereket sikeresen szoptattam és most a 3. babámmal egyszerűen nem indult el a tej. Max 30-40 ml-t eszik 2 mellből.

Amit megtehetsz: ne görcsölj, ne idegeskedj. Pihenj sokat. Sok folyadék, rendes étkezések.

Urtica urens 5 CH

lactoherb

More Milk plus kapszula

alkoholmentes sör

Az nem lehet, hogy meg fog jönni? ilyenkor gyakran más íze van a tejnek és a babák nem szeretik, sőt el is apadhat egy időre. Aztán rendeződik.

Én sokat fejtem is, ez valamelyest segített, de mára feladtam. Egy próbát azért megér.

Sok sikert, remélem visszaáll a tejtermelésed:)

Ha mégsem akkor se keseredj el, attól hogy esetleg tápszert adsz, még nem vagy rossz anya. Te mindent megtettél, rengeteg gyerek felnő tápszeren.

2009. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!