Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van egy gyulladás a bal...

Van egy gyulladás a bal mellemen. Mellszívóval el tudom tüntetni?

Figyelt kérdés
A bal mellemen a mellbimbóm felett kb. 2 centivel van 1 duzzanat 1 napja. Nem sikerült a babámmal leszívatnom. Érdemes mellszívóval megpróbálnom? Melyik mellszívót ajánljátok? Még nem vettem, mert eddig nem kellett. Köszi.
2009. márc. 17. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Meleg víz úgy biztos sikerül én a zuhany alatt szoktam engedem rá a meleg vízet!
2009. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Körkörös mozdulatokkal próbáld kimaszírozni a cicidből. Fájni fog,de hatásos.
2009. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a mellszívóm "életet mentett" mellgyulladásom volt magas lázzal. Antibiotikus kezelést is kellett rá kapnom. Nekem az orvos azt ajánlotta, hogy szoptatás után 10 percig (nem tovább!) fejjem még a mellem. Pár nap alatt rendbejöttem, pedig tényleg elég súlyos eset voltam már. Nekem AVENT kézi mellszívóm van. Próbáltam a medela elektromost is, de az AVENT százszor jobb szerintem.

Gyors felépülést kívánok!

2009. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami nekem bejött: melegvizes borogatás, babám szopik egy picit, fejés elektromos mellszívóval amennyit csak lehet (nekem NUK van, teljesen elégedett vagyok vele), babám szopik (ő tutira kiszívja), állott vizes borogatás. 1 nap alatt rendbe jött gyógyszerezés nélkül. Ha nem elég a babának a tej, amit kapott, legfeljebb hamarabb kér enni. Természetesen fejés közben lehet, sőt kell masszírozni, de csak óvatosan!
2009. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!