Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Zöldbabfözeléket ehetek?

Zöldbabfözeléket ehetek?

Figyelt kérdés

Vagy az is okozhat hasfájást 3 honapos anyatejes babámnak?

Addig nem merek enni, mig nem tudom!

Köszi a válaszokat elöre is!


2009. márc. 19. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem kicsit ehetsz
2009. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapos koráig hasfájós volt, addig ha semmi olyat nem ettem, akkor is görcsölt a hasa. Amióta elmúlt a hasfájás, már mindent eszek, babot, kelkáposztát is. Próbáld ki, hogy eszel egy kicsit, és figyeld a hatását. Ha nincs semmi baja, akkor nyugodtan, ha meg görcsöl tőle, akkor hanyagold.
2009. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor kiprobálom. :D
2009. márc. 19. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. Nagyon sok baba hasa akkor is fáj, ha az anyuka kiiktat az étrendjéből minden "tiltott" ételt. Én is így voltam az első babámmal. Aztán rájöttem a 2. babánál, hogy szinte bármit ehettem, semmi gond nem volt. A két kisebbnél is így volt. Először mindig csak kisebb mennyiséggel próbáltam ki a rizikós ételeket, ha nem panaszkodott a babám, később már nyugodtan ettem. Így én a két kisebb gyereknél az első itthon töltött hét után mindent leteszteltem és kiderült, hogy őket semmi se zavarta:)) Jó étvágyat a főzelékhez!
2009. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!