Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a különbség a tápszeres...

Mi a különbség a tápszeres dobozra írt anyatej és csecsemőtej között?

Figyelt kérdés

a Hipp-es tápszereknél láttam,hogy Anfangsmilch(anyatej) és van olyan is,hogy Infant milk(csecsemő tej)

mindkettő újszülött kortól adható.


2011. jún. 20. 12:34
 1/9 A kérdező kommentje:
azt olvastam a babatejről,hogy 1éven felüli babáknak van igazából,hogy még ne kelljen tehéntejt inniuk.akkor me hogy lehet egy kezdő tápszer babatej?
2011. jún. 20. 12:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Anfangsmilch németül van, az Infant milk meg angolul, de ugynazt jelenti.


Az anfang kezdet-et jelent a (fordító szerint), az infant meg csecsemőt.


infant milk:

[link]


anfangsmilch:

[link]

2011. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző

Kindemilch, az az 1 éve kor felett adható magyrul babatejnek fordított dolog, de ez nem annyira helytálló, inkább gyerektej, van ahol 1+, van ahol 12H+ van ráírva


A Folgemilch meg a 2-es(6 hótol) vagy 3-as(egyes tápszerek 8, más 10 napos kortól van)úgynevezett elválasztó, anyatej helyettesítő tápszerek.


Az 1-es tápszereket anyatejpótló tápszereknek is hívják.

2011. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom,lefordítottam direkt,de így fura,hogy ez jött ki,hogy anyatej és csecsemőtej(vagyis babatej).Remélem hogy ugyanaz!
2011. jún. 20. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:

na itt mind a két néven fut az 1-es tászer:-)))))

[link]



[link]


[link]

(kindermilch)


[link]

(legalul)


Ez a babatej, ami 1 éves kor felett adható.

2011. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!köszönöm a linket,most már biztos vagyok benne!:)
2011. jún. 20. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, ugyanaz voltam, mint az előző kettő, csak elfelejtettem odaírni:-)))))))))
2011. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

és nem tudod véletlenül,hogy hogy van az adagolása a hipp-nek?Mennyi egy adagolókanál?Vagy ez ált minden tápszernél ugyanannyi?

2011. jún. 20. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, én csak álta babatejet vettem Mindig más fajtát, attól függ, mi volt az akciós) és ízre csinálta, iletve mindig áttettem a Nestelé Junior1+ babatej dobozába (zárható fémdoboz) , annak a kanalát használtam.


A doboz még megvan (igaz már zabpelyhet tartok benne), de az vna árírva, hogy 1 adagolókanál 4,63 gramm

2011. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!