Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinálok rosszul, hogy ha...

Mit csinálok rosszul, hogy ha estére rengeteg tejem van?

Figyelt kérdés
Reggelre is sok van kb 6-7kor eszik egy ciciből visszalszik 9ig akkor a másikból, a köv evés kb 12kor arra megint lesz, és a du három és este hatos evésre alig. hét-nyolckor bealszik és este 10re megint rengeteg van ezt ki szoktam fejni és ezzel pótolok du. miért lehet ez? nem lehet valahogy úgy beállítani hogy du is legyen és ne este legyen sok?
2009. márc. 27. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A puha ciciben is van ám tej elég!

Két gyereket jóllakatok totál puha mellből.

2009. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! En csak a kezdetekben fejtem. Nagyon bedurrantak a cicijeim tole. Aztan elhagytam a fejest, es beallt a kereslet-kinalat. Sokkal konnyebb volt ugy, nem feszultek a cicijeim ( valoban puhak voltak) es a babam ignyeihez alkalmazkodott a tejtermeles. A kezdeti atallas lehet, h kicsit megviseli a picit ( es teged is), de szerintem megeri.
2009. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!