Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Görögszénamag kapszula tejszap...

Görögszénamag kapszula tejszaporításra?

Figyelt kérdés
Olvastam tegnap az egyik válaszadót, neki bevált. Mennyitz kell szedni? Tapasztalat?
2011. júl. 7. 08:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve hol lehet kapni, és mennyit kell szedni?
2011. júl. 7. 08:55
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem én írtam tnap,hogy használt nekem:) Én olyan 6-8 db-ot szedtem belőle naponta,gyógynövényboltban vettem,90db-os 2600 Ft volt.

Van viszont egy kellemetlen mellékhatása,széna szagú leszel tőle:)egyébként a more milk kapszulában is ez van többek között. itt tudsz olvasgatni [link]

2011. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, te lehettél, mert a 6-8 is rémlett, csak nem emlékeztem pontosan. 10-kor nyit a bolt, elugrom, hátha van. Szénaszagúúúúú? Férjem így is bocinak hív...:):):)


Nagyon szépen köszönöm!


Mennyi idő után volt nálad hatás?

2011. júl. 7. 10:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Hehe,engem is úgy hív,akkor nem csak mi vagyunk ilyen bolondok:D

Szerintem olyan 2-3 nap,ezek szerint te is fejsz mellette rendesen:)

Nem tudom olvastad-e a honlapon,ott azt írja,hogy juharszirup ez a szag..Na mindegy is,ha kinyitod a dobozt,és megérzed,na neked is olyan szagod lesz pár napon belül:D

Írj,majd,hogy mi a vélemény,akár priviben is:)

2011. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké! És nagyon köszi! Voltam 2 boltban is, sehol sem volt, de az egyikben holnapra rendelnek! Majd megírom!
2011. júl. 7. 13:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Herbáriában vehetsz konkrétan görög szénamagot. Én azt ittam. 3 percig forralni kell 2 deci vízben egy evőkanálnyit. Én mézzel ízesítettem. Amikor én kezdtem inni, épp pánik volt, hogy megy el a tejem, így azt mondta az ismerősöm, hogy a pagot is egyem meg. Na az volt egy szörnyű időszak. :)

A magot nem is ettem sokáig, de a teát ittam még hónapokig. Talán 7 hónapos volt amikor abba hagytam.

Viszont én is már az első 1-2 adag után érdeges szagot húztam magam után. Még a pisim is olyan szagú volt. :))

Azért írtam le ezt a lehetőséget is, mert ez árba talán jobb.

Volt kapszulám is, de azt akkor használtam el, amikor a férjem nem tudta hosszabb ideig megfőzni a teát. (Jó volt, hogy legalább azt nem kellett megcsinálni.)

Hamar van hatása.

2011. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a magot is próbáltam én is,de nekem túl macerás volt,meg rossz ízű:)Egyébként én egy csomag kapszulát szedtem be,és a tejcsi maradt,szag ment,miután abbahagytam:)De lehet,h kúraszerűen fogom szedni havi egy dobozzal,hogy biztosra menjek:)még mindig első voltam:)
2011. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!


Kedves utolsó, aki első vagy, épp kitaláltad a gondolatomat, pont azt akartam kiírni, hogy meddgi kell szedni?


Ha-ha-ha :)

2011. júl. 8. 08:04
 9/12 anonim ***** válasza:
szia,ha esetleg olvasod,kíváncsi vagyok,használt?utolsó vtam:)
2011. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jajj, de aranyos vagy! :) Épp írni akartam már neked, nem felejtettem el, mit mondtál! :) Szóval rendeltek, aztán mire meghozták, nem kapszula volt, hanem mag, teának. Úgy néz ki bevált, de azért keresem továbbra is kapszulának!

Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen!

2011. júl. 20. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!