Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Visszahozható még a tej?

Visszahozható még a tej?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hós koráig szopizott, most 1 éves. Tegnap este fürdés közben vettem észre hogy enyhe nyomásnál szivárog a tejem. Utánnanéztem itt hogy mitől lehet és azt írtátok hogy azért van mert bizonyos ideig még visszaállítható az anyatej termelés. Ha ez tényleg így van hogyan állítható vissza, van még értelme szoptatni ( a kislányom elég beteges, hátha jót tenne neki), tudna még szopizni?
2011. júl. 10. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te még vissza tudnád hozni. de sajnos az már nem biztos, hogy a kislányod már nem felejtette el, hogyan is kell szopizi. Az én fiam anno csak 6 hónapos koráig szopizott (19 éve!), utána még sokáig tudtam feni. Viszont a mellemet már nem szívta (szerintem cumizavar lehetett, így utólag). Néhány hónap után próbáltam szoptatni, de már nem tudott vele mit kezdeni, bekapta a bimbót, de szívni nem tudta... szerintem hozzászokott a cumisüveghez, abból meg más technikával kell szívni.

Persze, próbálkozni lehet... hátha sikerül!

2011. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia Ez a linkelt oldal olyan cikkeket tartalmaz, amik örökbefogadott babák szoptatásáról szólnak, tehát nem teljesen a ti helyzetetek, azért linkeltem be, mert leír több olyan esetet, hogy nagyobbacska gyereket hogyan tudott az anya "cicire szoktatni". Emiatt lehet hasznos Neked.


Sok sikert!

2011. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. júl. 11. 08:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!