Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nógyógy. Műtétre kellene...

Nógyógy. Műtétre kellene mennem, de a babám levakarhatatlanul cicizik, mi a megoldás? Úgy tudom, a babát nem vihetem be magammal.

Figyelt kérdés
Két napról lenne szó. Cumisüveges... megoldások szóba sem jöhetnek. Várjak pár hót dokival egyeztetve???
2011. júl. 25. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvosoddal, ha nem sürgős műtétről van szó, inkább halasszátok el, főleg hogy a gyereket még nem akarod elválasztani.
2011. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha netán bevihetnéd is a picit, akkor se szoptathatnád a gyógyszerek miatt, amiket adnak neked.

Ezen kivül egy mütét után az elsö pár napban teljesen kizárt, hogy el tudnál látni egy babát.

Az is kérdés, hogy milyen idös a gyerek.

De ha nem vagy ott, akkor garantáltan elfogadná az üveget is.


Viszont az orvossal beszéld meg, hogy mennyire sürgös a mütét, mert nem mindegy, hogy miért kellene müteni (egy egyszerübb plasztikát el lehet halasztani, ha netán rákos lennél, akkor viszont nem célszerü várni), és az ö javaslatát fogadd el.

2011. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-Egyeztetni későbbi időpontot,ha lehet.

2-Műtét után csak az első tejet kell lefejni,és elönteni,utána (kb 12 óra) szopizhat.

Engem sürgősséggel operáltak,a gyerek üvegből nem fogadta el az előre lefejt tejemet,szopizni a kórházban nem akart.

7 hónapos volt,szerencsére már eszegetett főzeléket,így nem halt éhen.:)

1 hétig voltam benn,már utána sem akart már szopizni,a tejem meg elapadt.:(


Mérlegelj..te ismered a picidet,hogy mennyire alkalmazkodó a megváltozott helyzetekben.

2011. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 év alatti szoptatott gyermeket bevihetnek az anyához a kórházba bármikor etetésre.
2011. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!